Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

Numerologia imion


Według numerologii wszystkie imiona mogą być określone liczbami od 1 do 9 oraz 11 i 22.

Czym jest numerologia?

Numerologia to prognozowanie z liczb, opierające się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi, jak na przykład numer domu, telefonu czy zakodowane pod postacią liczby imię ma związek z jego losem. Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo: dusza człowieka wstępuje w ciało po to, aby się doskonalić, a w ziemskim życiu każdy z nas przeżywa jakieś lekcje z których płynie nauka.

Numerologia może udzielić nam wskazówek i informacji na temat człowieka, jego powodów postępowania, możliwości i celów; dzięki niej dowiadujemy się w jaki sposób liczby wpływają na nasze życie, odkrywamy siebie, własną indywidualność.

Chociaż liczby dają naprawdę wiele cennych wskazówek, nie oznacza to, że wszystko jest z góry przesądzone - to człowiek i jego wolna wola nadają kształt swojemu życiu. Człowiek jest okrętem na morzu własnego losu, numerologia to ster, kierujący nas na spokojne wody i do szczęśliwego portu.

Numerologia imion

Numerologia imion jest cennym źródłem wiedzy o tajemnych znaczeniach imion, charakterach ludzi, którzy je noszą oraz o ich związku z planetami i znakami zodiaku. Bardzo precyzyjne systemy numerologii stworzono w starożytności dla języka greckiego i hebrajskiego. Numerologia grecka wywodzi się z nauk Pitagorasa i jego uczniów, którzy widzieli w liczbach zasady kształtujące i determinujące świat, a numerologia hebrajska weszła w skład żydowskiej nauki tajemnej - kabały.

Każde imię kryje w sobie tajemnice - aby poznać jego sekret, niezbędna jest imienna numerologia. Dzięki niej można lepiej poznać sobie - imię wpływa silnie na całe nasze życie, charakter i determinuje przyszłość. Nosząc imię, które nam sprzyja, przyciągamy do siebie radość, zdrowie, pomyślność czy sukcesy. Imię, które opisane jest cyfrą związaną z konfliktowością czy lenistwem może natomiast utrudniać realizację zamierzonych planów.

Poznaj moc swojego imienia, aby niwelować swoje wady i lepiej wykorzystać tkwiący w Tobie potencjał.


Poznaj cechy wibracji numerologicznych poszczególnych liczb:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 11 | 22