Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

BLI¬NIĘTA - znak zodiaku: charakterystykaBLI¬NIĘTA 21.V - 20.VI

Opis:

Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest gromadzenie i przekazywanie informacji. Są zmienne, elastyczne, sprytne i bystre: lubią intelektualne wyzwania, ale gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu ? szybko stają się znudzone. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych pozyskując tym samym miano obiektywnych. Przez to umyślne odseparowywanie mogą być także odbierane jako chłodne, nieczułe i nadmiernie zdystansowane. Szybko się uczą, ale długodystansowa, pełna edukacja nie jest ich domeną ? nie potrafią na dłużej skoncentrować się na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania, a w efekcie - zaczynają wiele rzeczy, lecz nigdy ich nie kończą. Potrafią być obiektywne i podejmować racjonalne działania, żonglując przy tym faktami bez większego zaangażowania emocjonalnego. Cięte, czasami ironiczne poczucie humoru podkreśla skłonność do wiecznego powątpiewania i tendencję do racjonalizowania świata. Bliźnięta bardzo szybko wyrabiają sobie własne zdanie na każdy temat. Posiadają jednocześnie umiejętność zrewidowania poglądów - zwłaszcza, gdy ktoś im umiejętnie udowodni, że tkwią w błędnym przekonaniu. Nie lubią stagnacji, dogmatyzmu, stałości, zamknięcia w sobie, rozmyślania i braku decyzyjności, stronią tym samym od fanatyzmu i zaciekłości. Zabija je nuda ? obcowanie ciągle z tymi samymi ludźmi, robienie tych samych rzeczy i przebywanie w tych samych miejscach. W pracy są przeciętne: nie lubią się przemęczać, a pieniądze nie są dla nich priorytetem.

Związki:

Bliźnięta zakochują się bez pamięci, niestety na krótko. Męczy je stabilność, a swojego ideału szukają przez całe życie. Często nawiązują romanse i zdarza im się utrzymywać równolegle kilka relacji. Będąc w małżeństwie Bliźnięta lubią być adorowane i podziwiane ? skłonne są do flirtu, chętnie uczestniczą w spotkaniach towarzyskich. Jeśli partner nie będzie ograniczał Bliźniakowi względnej wolności ? ten okaże się być wiernym i kochającym współmałżonkiem.

Praca:

Ludzie urodzeni w tym znaku to najbardziej praktyczni intelektualiści: są nowatorscy, bywają wspaniałymi mówcami, ich wszechstronne zainteresowania i talenty często determinują drogę zawodową. Niestety, wszechstronność ta w dużej liczbie przypadków występuje kosztem dokładności, dlatego Bliźnięta nie sprawdzają się w zawodach wymagających precyzji. Wybierają profesje rozwijające intelekt, które wymagają spotkań z ludźmi i gwarantują ciągły ruch i przepływ informacji.

Najlepsze zawody: Najlepiej czują się w roli dziennikarza, handlowca, prawnika, tłumacza czy nauczyciela.

Przyjazne znaki: Waga, Wodnik, Baran, Lew.

Żywioł: Powietrze.

Planeta: Merkury.

Kamienie: opal, bursztyn, kamień księżycowy, topaz, jaspis, akwamaryn, ametyst.

BLI¬NIĘTA - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!