Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

WAGA - znak zodiaku: charakterystykaWAGA 23.IX - 22.X

Opis:

Wagi to uosobienie harmonii, taktu, wdzięku, szczerości, pogody ducha i sprawiedliwości. Są ludźmi spokojnymi, zgodnymi ? unikają kłótni, nie znoszą brutalności i przemocy, cechujący się duża tolerancją i wielkodusznością. Potrafią wybaczać, do wszystkich odnoszą się z sympatią, chętnie służą pomocą i dobrą radą. Towarzyskie i lubiane Wagi potrafią być także groźne, uparte, podejrzliwe, fanatyczne, mało obiektywne i leniwe. Większość z Wag to ludzie o lotnym umyśle i twórczej inteligencji ? są oni ambitni, systematyczni, skrupulatni. Starają się być przez całe życie sprawiedliwi wobec siebie i innych, często jednak zbaczają z wyznaczonego toru, by po chwili znów na niego powrócić. Mimo, że sprawiają wrażenie osób pewnych i zdecydowanych ? często bywają chwiejne i łatwo ulegają wpływom, a do tego wykazują skłonność do częstego radzenia się innych. Ponadto szukają wsparcia w osobach o silniejszym charakterze, same niechętnie podejmują decyzje, dostosowują się do głosu grupy. Nie radzą sobie z konfliktami, w których nie umieją zająć jednoznacznego stanowiska - dążą do ugody nawet za cenę bycia w wewnętrznym sporze z samymi sobą. Wagi skupiają się często na wyglądzie zewnętrznym ? do tego znaku przypisane jest wszystko, co uważane jest za modne, błyszczące i upiększające. Ludzie Ci są często próżni, zakochani we własnym odbiciu i słuchający jedynie własnego głosu. Aby przedstawić siebie w jak najlepszym świetle - skłonne są do ubarwiania opowiadanych historii i wszelakiej fantasmagorii.

Związki:

W miłości Waga długo się waha przed podjęciem ostatecznych decyzji, ale gdy już znajdzie odpowiednią osobę ? jest jej wierna i oddana. Partnera Wagi dobierają na podstawie jego atrakcyjności ? lubią wspólnie z nim chodzić do teatru, kina, pojawiać się w towarzystwie i wystawiać na pokaz. Przywiązują dużą wagę do statusu majątkowego, więc starają się wiązać z osobami stabilnymi finansowo, które mogłyby podnieść ich pozycję społeczną.

Praca:

W pracy Wagi są uprzejme i miłe, ale rzadko mają większe zawodowe ambicje. Ponad wszystko cenią sobie spokój i wygodę, więc nie stają raczej do rywalizacji o względy szefa, ani nie biorą udziału w wyścigu o awans czy podwyżkę. Ludzie z tego znaku są przeważnie bardzo lubiani ? doskonale sprawdzają się więc w zawodach wymagających kontaktu z ludźmi. Z drugiej strony, Wagi bywają leniwe, nie lubią kontroli, schematyzacji pracy ? dlatego też często decydują się na karierę freelancera i działają na własną rękę.

Najlepsze zawody: Wagi są idealnymi dyplomatami, nauczycielami, tancerzami, aktorami, dekoratorami wnętrz, przedstawicielami handlowymi, kosmetyczkami, stylistami, fryzjerami, modelami.

Przyjazne znaki: Wodnik, Bliźnięta, Lew, Strzelec.

Żywioł: Powietrze.

Planeta: Wenus.

Kamienie: akwamaryn, turkus, opal, lazuryt, perła, diament, lapis lazuli.

WAGA - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!