Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

SKORPION - znak zodiaku: charakterystykaSKORPION 23.X - 21.XI

Opis:

Skorpion jest wojownikiem, a życie jest dla niego polem bitwy z której musi wrócić z tarczą. Osoby z tego znaku rzadko się poddają, mają ogromną siłę woli, wiedzą, czego chcą i potrafią cierpliwie czekać na właściwy moment, by rozpocząć starania o uzyskanie upragnionego celu. We wszystkim pomaga im wrodzona bystrość i intuicja ? bezbłędnie rozszyfrowują ludzi i ich zamiary, a każdego, kto stanie na ich drodze traktują jak śmiertelnego wroga. Są doskonałymi, rozważnymi strategami, a w swoje działania wkładają całych siebie. Mają świetną pamięć, dar obserwacyjny, są bardzo inteligentne, ambitne i bezwzględne. Są też skomplikowane ? nigdy nie przepraszają, często starają się wykazać swoją wyższość nad innymi, czym zrażają do siebie ludzi. Nigdy nie wiadomo, jak zareagują, często popadają bowiem w skrajności, a granica między sympatią i nienawiścią jest w ich przypadku niezwykle cienka. Są ciekawskie do tego stopnia, że ta cecha zmienia się często w obsesję ? lubią szpiegować tych, którzy są dla nich interesującym obiektem obserwacji. Bywają zazdrosne i podejrzliwe, a wtedy wykorzystują cały swój spryt i inteligencje by dowieść czyjejś zdrady. Skorpion jest ponadto pamiętliwy ? wybacza tylko powierzchownie w głębi chowając urazę i rozpamiętując wszystkie doznane krzywdy. Gdy komuś zaufa ? jest niezastąpionym przyjacielem, a priorytetem w jego dążeniach staje się zadowolenie i szczęście bliskich osób.

Związki:

Pełne energii Skorpiony są namiętne, mają burzliwe życie uczuciowe, pragną kochać wiecznie. Jednak, gdy do ich związków wkradnie się nuda, mimo pozornej walki i starań o ożywienie usychającej relacji ? z czasem zaczynają szukać kogoś innego. Życie seksualne dla Skorpiona jest bardzo ważne i partner musi się z tym liczyć. Apetyt na doznania cielesne w połączeniu z temperamentem i skłonnością do otaczania się atrakcyjnymi ludźmi może u Skorpionów owocować zdradami. Małżeństwa Skorpionów są trudne ? osoby z tego znaku są zazdrosne i podejrzliwe, często same zmyślają przyczyny i prowokują sprzeczki w nadziei, że partner pod wpływem emocji przyzna się do zdrady.

Praca:

W pracy Skorpiony zaciekle realizują swoje plany i wspinają się po szczeblach kariery zawodowej. Potrafią latami czekać na awans, a kiedy na drodze do upragnionego stanowiska napotkają przeszkody ? nie przebierają w środkach, żeby je ominąć lub wręcz usunąć. Pracują chętnie i dużo pod warunkiem, że wykonywane zajęcie spełnia ich ambicje i przynosi zadowalające efekty finansowe. Nie lubią czuć nad sobą kontroli, więc często zakładają własne firmy, nie bojąc się przy tym finansowego ryzyka i negując wizję niepowodzenia.

Najlepsze zawody: Zawody idealne dla Skorpionów to: bankier, sędzia, właściciel, nauczyciel, psycholog, psychiatra i detektyw.

Przyjazne znaki: Rak, Ryby, Panna, Koziorożec.

Żywioł: Woda.

Planeta: Pluton i Mars.

Kamienie: jaspis, topaz, granat, koral, malachit, akwamaryn, opal.

SKORPION - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!