Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

STRZELEC - znak zodiaku: charakterystykaSTRZELEC 22.XI - 21.XII

Opis:

Strzelec to jednostka niezwykle utalentowana, o żywym umyśle, błyskotliwa i nieprzeciętnie inteligentna. Te cechy w połączeniu z wrodzonym optymizmem i dużą odwagą pomagają im w pokonywaniu życiowych przeszkód. Strzelce są lojalne, sprawiedliwe, nie tolerują zakłamania i głupoty. Są ponadto energiczne ? lubią ruch i aktywność fizyczną. Otwarte na nowości i ciekawe świata interesują się wszystkim, co magiczne i tajemnicze. Są przedsiębiorczy, praktyczni pracowici, cenią sobie swobodę i niezależność. Można je łatwo wyprowadzić z równowagi, a wtedy z reguły te miłe i sympatyczne osoby - stają się groźne i szczere do bólu. To właśnie szczerość w połączeniu ze stanowczością w konsekwencji przysparzają im najwięcej problemów w kontaktach z innymi, którzy mogą czuć się urażeni taką nadmierną, nieprzemyślaną wylewnością. Gadatliwość i skłonność do filozofowania sprawiają, że Strzelce często zbytnio wierzą we własną mądrość i nieomylność, a od tego już tylko krok od wymądrzania się i wywyższania. To wybuchowe osoby ? szybko popadają w gniew równie prędko zapominając o przyczynie swojej irytacji. Przez wzgląd na swój wesoły charakter i przyjazne usposobienie są mile widziane w towarzystwie. W stosunku do obcych Strzelec jest szczery, otwarty i serdeczny, a wobec przyjaciół: szczodry, hojny, chętnie pomagający w rozwiązywaniu problemów.

Związki:

Strzelce są indywidualistami, którzy ponad wszystko pragną niezależności, a to nie jest dobra cecha w partnerstwie i życiu uczuciowym. Jako entuzjaści swobody i miłośnicy uciech cielesnych często angażują się w kilka równoległych związków. Domy często budują na wsi, poza hukiem miasta ? są bowiem przywiązane do natury i chętnie odpoczywają na jej łonie. Małżeństwa Strzelców są często burzliwe ? obfitują w prowokowane przez osoby z tego znaku kłótnie, przepełnione są podejrzliwością, nieufnością i walką o tak ważną dla Strzelców wolność.

Praca:

Strzelce są pracownikami od których można się wiele nauczyć ? wyciągają wnioski ze swoich doświadczeń i tak zdobytą wiedzę wykorzystują właśnie w praktykowanych zawodach. Bywają przemądrzałe i mają skłonność do głośnego wygłaszania kontrowersyjnych opinii w obronie których są w stanie pokłócić się ze współpracownikami i szefem. Zawsze są w centrum zainteresowania i sprawiają wrażenie najlepiej poinformowanych. Mają talent do nauki języków obcych, który często łączą z uwielbieniem do podróży ? dlatego też, nierzadko decydują się na emigrację zarobkową. Wybierają zawody związane ze społecznym prestiżem, bywa też, że droga ich kariery ma charakter naukowy ? pracują w szkolnictwie wyższym lub instytutach badawczych.

Najlepsze zawody: Idealne zawody dla Strzelca to: filozof, podróżnik, polityk, prawnik, duchowny, nauczyciel języków obcych, tłumacz.

Przyjazne znaki: Baran, Lew, Waga, Wodnik.

Żywioł: Ogień.

Planeta: Jowisz.

Kamienie: agat, bursztyn, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, granat.

STRZELEC - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!