Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

Jak zaplanować płeć dziecka?Czy zdajesz sobie sprawę, że tylko w Polsce w każdej minucie rodzi się jedno dziecko? Każdego dnia jest to blisko 1500, a rocznie ponad 500 000 narodzin. Znaczy to również, że codziennie tyle samo (a nawet więcej) kobiet zachodzi w ciążę. W zdecydowanej większości (ponad 99%) poczęcia te są dziełem przypadku, jeżeli chodzi o płeć tych dzieci.

Pomijamy tutaj rzeczywiste "wpadki", czyli ciąże nieplanowane. Większość małżeństw nawet planując dziecko sprawę jego płci pozostawia przypadkowi nawet wtedy gdy naprawdę pragną syna lub córkę. Najczęściej do rzekomo planowanej ciąży dochodzi w ten sposób: "Planujemy dziecko, więc rezygnujemy ze stosowania antykoncepcji - w wyniku czego, będziemy mieli potomka."

Powodem takiego postępowania jest przede wszystkim:

* Brak odpowiedniej wiedzy na ten temat.
* Nieświadomość, że istnieją prawie pewne (90 - 99%), naukowe metody planowania płci dzieci, przed poczęciem.
* Błędne przekonanie, że płeć dziecka zależy tylko od przypadku i nic tu nie można zmienić.
* Niewiara w możliwość skutecznego zaplanowania płci dziecka.
* Przeświadczenie, że istnieją jedynie niepoważne sposoby.
* I wreszcie brak możliwości zdobycia w jednym miejscu pełnej wiedzy na te tematy.

Z pewnością nie dla wszystkich jest oczywiste, ale planowanie płci w niektórych sytuacjach może okazać się wręcz zbawienne. Wiele chorób przekazywanych genetycznie rozwija się tylko u jednej płci z prawdopodobieństwem wystąpienia pół na pół (50%). Ci nie chorujący przekazują gen wnukom z tym samym prawdopodobieństwem. Zaplanowane wyeliminowanie w pierwszym pokoleniu dzieci płci ? nosicieli, przerywa łańcuch dziedziczności i zapobiega pojawieniu się choroby w następnych pokoleniach.

Badania dr Roberta Edwardsa i dr Richarda Gardnera udowodniły, że za pomocą planowanego, legalnego wyboru płci dzieci urodzonych w jednym pokoleniu moglibyśmy bezpośrednio uratować nie tylko to pokolenie, ale również całkowicie odsunąć zagrożenie w następnych.

Więcej szczegółowych i wyczerpujących informacji dotyczących naturalnego planowania ciąży i płci dziecka znajdziesz klikająć na - TEN LINK -system komentarzy zapewnia Disqus