Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

Jak wybrać imię dla dziecka?


WYBÓR IMIENIA DLA DZIECKA


Wypełnij poniższy formularz. Wynik - najlepsze imię dla Twojego dziecka - otrzymasz natychmiast. W miarę możliwości staramy się podać kilka propozycji. Umieszczając kursor nad niebieskimi ikonkami ze znakiem zapytania zobaczysz podpowiedzi i wyjaśnienia. Pamiętaj, aby jak najdokładniej wypełnić wszystkie pola.

UWAGA! Wciąż dodajemy nowe imiona i nowe funkcje!


Imiona matki: Pomoc
Imiona ojca: Pomoc
Nazwisko dziecka: Pomoc
Imię dla: Pomoc
Data urodzenia (rrrr-mm-dd): PomocUwaga! Nie zapisujemy, nie przechowujemy i nie udostępniamy Twoich danych pod żadnym pozorem.DARMOWE E-BOOKI DLA CIEBIE!

Tarot: Darmowy E-Book Darmowy E-Book: Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety Darmowy E-Book: Jak zapanować płeć dziecka?

Dobry wybór imienia stanowi doskonały początek udanego życia. Nie znaczy to jednak, że w przyszłości zadecyduje ono o szczęściu lub jego braku. To, jakimi nasze dzieci będą ludźmi zależy od nas samych – ich powodzenie jest współmierne do miłości i troski jakimi je otoczymy. Tym bardziej jednak nadając dziecku imię warto zapoznać się z jego pochodzeniem i znaczeniem tak, by na początku drogi skupić w nim pozytywną energię płynącą ze spuścizny pradawnej numerologii.Precyzyjne systemy numerologii stworzono już w starożytności, gdzie Pitagoras i jego uczniowie dopatrzyli się w liczbach zasad kształtujących na dzieje świata. Hebrajska odmiana numerologii na stałe zagościła w kabale i uznawana jest po dziś dzień za jeden z wyznaczników ludzkich losów. Korzystając z łask współczesnej techniki żmudne procesy obliczania liczb imienia i daty urodzenia zastąpić można technicznym kalkulatorem, który sprawnie łączy wiedzę zakorzenioną w antyku z nowoczesną nauką.

Kalkulator skierowany jest głównie do przyszłych rodziców stających przed decyzją o wyborze imienia dla swojej pociechy.