Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

Znaczenie imienia, pochodzenie, numerologia - MagiaImion.pl

Znaczenie imienia znajdziesz w serwisie Magiaimion.pl. To strona nie tylko dla entuzjastów czarów i zaklęć – czyli szeroko rozumianej sztuki tajemnej. To także strona dla osób ciekawych, poszukujących, pragnących poszerzyć swoje horyzonty.

Kompletny indeks imion, których magiczne znaczenie można traktować zarówno jako wyznacznik determinujący życie, jak i ciekawostkę, uzupełniliśmy między innymi o numerologię. Ta z kolei może być pomocna w określeniu siebie, odkryciu pozytywnych cech i planowaniu przyszłości – tak swojej, jak i swoich dzieci.

To właśnie z myślą o przyszłych rodzicach stworzyliśmy kalkulator imion, dzięki któremu dobierzesz idealne imię dla swojej pociechy, stworzysz jej portret numerologiczny i nie tylko...


Jak wybrac najlepsze imię dla dziecka? Ukryte znaczenie numerologiczne imienia

Czytelnia

Andrzejki – między sacrum, profanum i clubbingiemAndrzejki – między sacrum, profanum i clubbingiem

Mimo, że współczesne Andrzejki to przeważnie głośne imprezy organizowane w modnych klubach – duch ludowej tradycji jest ciągle widoczny. Wróżenie z butów, losowanie imion czy lanie wosku - to wszystko czeka na nas w andrzejkową noc.
czytaj całość...