Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

RYBY - znak zodiaku: charakterystykaRYBY 19.II - 20.III

Opis:

Ryby to osoby wrażliwe, subtelne, delikatne, cechujące się wyśmienitą intuicją i bogatą wyobraźnią. Mają wiele zainteresowań, głównie artystycznych ? uwielbiają muzykę, malarstwo, wszelkie przejawy sztuki czynionej z potrzeb duszy. Pociągają je: mistycyzm, magia, nadnaturalność i parapsychologia. Ryby niestety są też mało przebojowe, nie mają silnej woli i nie potrafią podejmować szybkich decyzji. Ich znak charakterystyczny to niezdecydowanie: są zmienne, chwiejne, aby utrzymały konkretny kierunek działań, potrzebują mocnych zewnętrznych impulsów. Stronią od rywalizacji i konkurencji kierując się głównie własnymi przeczuciami. Często ulegają wpływom środowiska tracąc tym samym własne osobowości i autonomiczne cechy. Bywają leniwe i wygodnickie, należy je zmuszać do jakiegokolwiek działania. Są z natury romantyczne, co w połączeniu z dużą fantazją powoduje, że to, co nierealne dominuje nad ich poczuciem rzeczywistości. ¦wiat realny wydaje się im zbyt intensywny i brutalny ? uciekają od niego w ułudę i zanurzają się we własnej wyobraźni. Mimo, ze zasięgają u innych rad w każdej sprawie i potrzebują stałego oparcia ? nie należą to typów towarzyskich, mimo to, są z reguły bardzo lubiane. Nie ma w nich chamstwa, zawiści, zawsze są skore do pomocy. Nadwrażliwość i nieumiejętność radzenia sobie z emocjami sprawiają, że Ryby mają skłonność do cierpiętnictwa i stawiania się w roli ofiar. Nawet najbardziej konstruktywna krytyka nie mobilizuje ich, a wręcz przeciwnie ? wpędza w jeszcze większą depresję. Wszystkie te cechy sprawiają, że Ryby w ogólnym odbiorze postrzegane są jako niepoważne, chwiejne i odrealnione.

Związki:

W miłości także są nieśmiałe i niezdecydowane ? wiele Ryb kocha na odległość, albo skrycie: przez wiele lat ubóstwiają wyidealizowaną w marzeniach osobę, którą realnie znają tylko powierzchownie. A zakochują się bardzo szybko. Pragną stałych związków, ale w podjęciu pierwszych kroków często wysługują się swatkami. W małżeństwie nie przejmują inicjatywy, chowają się pod pantoflem, ale są za to partnerami wiernymi, oddanymi, wspierającymi i czułymi.

Praca:

W pracy osoby z tego znaku są spokojne i powolna. Aby dobrze spełniać swoje obowiązki muszą mieć przyjazny nastrój i sympatyczne otoczenie ? peszy je pośpiech, gwar i wszelkie zamieszanie. Lubią słuchać, wykazują się empatią i sprawdzają w firmach, w których z każdym można nawiązać bezpośredni kontakt. Często się dekoncentrują i zapominają o zleconych obowiązkach, a punktualne przychodzenie do pracy nieraz przekracza ich możliwości. W związku z brakiem samodzielności w działaniu i nieumiejętnością podejmowania szybkich decyzji ? potrzebują nadzorcy, który na bieżąco sprawdzałby ich postępy w funkcjonowaniu.

Najlepsze zawody: Zawody idealne dla Ryb: aptekarz, psycholog, lekarz, pielęgniarka, ksiądz, artysta.

Przyjazne znaki: Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec.

Żywioł: Woda.

Planeta: Neptun i Jowisz.

Kamienie: granat, kryształ górski, ametyst, perły, koral, selenit, turkus.

RYBY - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!