Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

RAK - znak zodiaku: charakterystykaRAK 21.VI - 22.VII

Opis:

Osoby z tego znaku obdarzone są dużą wrażliwością, zmysłowością i łatwo ulegają wzruszeniom. Są łagodne, uczuciowe, posiadają ogromną wyobraźnię i świetną pamięć. Ich dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości nakazuje im szanować cudze poglądy i jednocześnie nienawidzić chamstwa i brutalności. Posiadają duże talenty artystyczne i pracują nad rozwojem duchowym szukając inspiracji w źródłach filozoficznych czy nowych prądach religijnych. Trudno jest się z nieufnym Rakiem zaprzyjaźnić, gdyż wszędzie doszukuje się podstępu i jest przekonany, że za plecami czai się niebezpieczeństwo. Dlatego osoby z tego znaku najlepiej czują się w domu ? cenią tradycje rodzinne, spokój i stabilizację, a pamięcią często wracają do lat dzieciństwa. Rak niezwykle liczy się z opinią ogółu i przejmuje się tym, co inni o nim myślą ? ukrywa swoje wady i zawsze stara się pokazać od najlepszej strony. Osoby z tego znaku są na swoim punkcie wręcz przewrażliwione ? na urazy i przykrości reagują wycofaniem, unikając bezpośredniej konfrontacji. Panicznie wręcz boją się opuszczenia i samotności - chętnie otaczają się ludźmi, który starają się do siebie przywiązać przez okazywaną pomoc i opiekę. Często udają silniejsze, niż są w rzeczywistości, bo boją się, że twarde życie zniszczy ich wrażliwość. Bywają fatalistami, hipochondrykami, nie wierzą w powodzenie swoich spraw Wierzą w tajemne moce, ufają intuicji, bywają bardzo religijne. Raki miewają nastroje, są chwiejne i zmienne ? znając swoje siły mogą być mściwi, zwłaszcza, gdy ktoś je obrazi - wtedy długo chowają urazę i tylko pozornie wybaczają. Od partnerów wymagają stabilności, poczucia bezpieczeństwa i wsparcia.

Związki:

W miłości są czułe, romantyczne i wierne. Największa wagę przywiązują do sfery uczuciowej i pracy nad harmonią i zrozumieniem w związku ? sfera seksualna, choć ważna, schodzi na dalszy plan.

Praca:

W pracy zawodowej kieruje się wizją materialnego zysku unikając przy tym każdego ryzyka. Osoby z tego znaku są doskonałymi, solidnymi fachowcami i sprawdzają się w każdym prawie fachu.

Najlepsze zawody: Wykorzystując doskonałą pamięć i wrażliwość mają szanse stać się wybitnymi tłumaczami, językoznawcami, nauczycielami, filozofami, historykami, malarzami czy pisarzami.

Przyjazne znaki: Ryby, Skorpion, Byk, Panna.

Żywioł: Woda.

Planeta: Księżyc.

Kamienie: szmaragd, kryształ górski, masa perłowa, opal, kamień księżycowy, perła.

RAK - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!