Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności [przeczytaj].    AKCEPTUJĘ    Nie zgadzam się    [Zamknij]

Znaczenie imiona męskie żeńskie pochodzenie imienia imieniny numerologia...

LEW - znak zodiaku: charakterystykaLEW 24.VII - 22.VIII

Opis:

Lew to ambitny, żądny władzy, obdarzony artystycznym potencjałem indywidualista. Silny fizycznie i odporny psychicznie jest dobrym organizatorem, który nie pozwoli sobie na najdrobniejsze nawet niedociągnięcia. Jest optymistą skłonnym do popadania w próżność i egoizm ? lubi działać z rozmachem i na duża skalę. Lubi być podziwiany także ? mówi głośno, wzbudza posłuch, chwali się swoimi sukcesami. Posiadając doskonałą intuicję może być twórcą innowacyjnych, wielkich projektów. Opinia pracusia jest jednak w jego przypadku myląca i powierzchowna ? Lew większość obowiązków zrzuca na innych, samemu czekając na efekty ich działań. Naprawdę Lew pracuje tylko tyle, ile musi ? mimo że osoby z tego znaku nie są materialistami, pieniądze w ich życiu pełnią funkcję nadrzędną. Lwy lubią wystawność, przepych, często obdarowują swoich bliskich kosztownymi prezentami. Lubią być w centrum uwagi, a innych oceniają względem samych siebie. To wszystko w połączeniu z charakterystycznym dla tego znaku szacunkiem dla sprawiedliwości sprawia, ze często przeżywają rozczarowania ? zwłaszcza, gdy dochodzi do nich, że w najbliższym otoczeniu znajdują się oszuści i niegodziwcy. Lwy nie lubią chamstwa, cwaniactwa, tchórzostwa, krętactwa, chytrości, podstępu i braku uczucia. Lwy są szczere, otwarte i prawdomówne ? wspaniali kompani dla przyjaciół, wielkoduszni w stosunku do wrogów. Są szanowanymi powiernikami, łatwo wzbudzają zaufanie i nawiązują przyjaźnie. Lubią otaczać się ludźmi, zwłaszcza, gdy mogą brylować w towarzystwie. Lwy są ekstrawertykami ? swobodnie wyrażają swoje myśli, bez pardonu ujawniają poglądy, broniąc zaciekle ich racji. Mimo to ? potrafią być obiektywny i pokorny w obliczu cudzej wielkości.

Związki:

Przeważnie spełniają się w życiu rodzinnym, gdyż cenią sobie harmonię. Nie szukają miłosnych przygód, są wierne, stałe w uczuciach, a w związkach oddają całych siebie.

Praca:

Lwy stworzone są do roli szefa, zarządcy ? często zakładają własne firmy, cenią sobie prestiż pozycji, a przy wyborze pracy kierują się renomą firmy oferującej im stanowisko. Ich wielkie ambicje są proporcjonalne do talentów ? miewają przełomowe pomysły, które szybko znajdują uznanie w oczach szefa i współpracowników. Zlecanie im zadań poniżej możliwości mogą odebrać jako zniewagę.

Najlepsze zawody: Spełniają się w roli dyrektora, nauczyciela, właściciela firmy, aktora, jubilera, przewodniczącego, handlarza dziełami sztuki.

Przyjazne znaki: Baran, Strzelec, Waga, Bliźnięta.

Żywioł: Ogień.

Planeta: Słońce.

Kamienie: tygrysie oko, agat, kryształ górski, topaz, bursztyn, cytryn, rubin.

LEW - DIETA WG. ZNAKU ZODIAKU!